2 lutego 2017

"Zimowe recenzje" - nagroda

Oto nagroda dla zwycięzcy konkursu!
Na recenzje czekamy do końca lutego.


  Książka pt. "Informacjonistka" to debiut dorosłej pisarki. Jest to thriller, którego akcja toczy się w sercu Afryki z niesamowitą bohaterkom i szybkim tempem akcji. 
Więcej o naszym konkursie tutaj - Konkurs pt. "Zimowe recenzje"

1 lutego 2017

"LA LA LAND" - film.

Znalezione obrazy dla zapytania la la land
  Co do tego filmu recenzje są wymieszane, a ja nie zamierzałam wcielać się w Kopciuszka i ruszyłam przez gąszcz złych przyrodnich sióstr w mych szklanych pantofelkach. Dodać muszę, że uważam, że dobrze zrobiłam, że nie oglądałam zwiastuna (choć on i tak nie wiele mówił), ani nie czytałam komentarzy (ale coś mi się obiło o uszy, bo wiedziałam, że opinie są podzielone). Więc oto moja opinia:

"Born in Gaza" - reportaż/film dokumentalny.

Znalezione obrazy dla zapytania born in gaza
           
   Reportaż opowiada o tych najmłodszych i najczęściej najbardziej poszkodowanych ofiarach wojny domowej.  Opowiada o marzeniach dzieci, o tym jak patrzą na to wszystko, o tym ile dla nich znaczy rodzina, którą tak często tracą o ich problemach i trudach jakie muszą znieść oraz z jakimi problemami muszą się zmierzyć. 

"Jestem nikim" - film krótkometrażowa.

Znalezione obrazy dla zapytania jestem nikim film krótkometrażowy
  "Jestem Nikim" to film krótkometrażowy reżyserii Dawida Ziemby.
Opowiada on o polskich problemach nastolatków. O nastolatkach, nie pochodzących z "dobrych" domów i takich, których problemy są często inne niż "innych" nastolatków, lub prawie dorosłych ludzi.